Tugazeta

Lututowianin zdemolował toaletę

ZŁOCZEW
2022-01-02 10:01

W nocy z 30/31 grudnia, policjanci ze złoczewskiego komisariatu zatrzymali sprawcę dewastacji jednego z pomieszczeń na miejscowej stacji paliw. Straty oszacowano na blisko tysiąc złotych. Sprawcą okazał się młody lututowianin. 

30 grudnia późnym wieczorem, młody mężczyzna wszedł do pomieszczeń stacji paliw znajdującej się w Złoczewie. Podczas korzystania z toalety zdemolował ją. Wyrwał przymocowany do ściany metalowy pojemnik na papierowe ręczniki i zniszczył  glazurę ścienną. Następnie wyszedł z budynku. Pracownica stacji szybko zawiadomiła policję. Funkcjonariusze przejrzeli nagranie z monitoringu, na którym wyraźnie widać było sprawcę a następnie rozpoczęli poszukiwania, koncentrując się na okolicy zdarzenia. Jeszcze tej samej nocy, po godzinie 2.00, policjanci zauważyli podejrzewanego w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie. - Sprawcą zniszczenia mienia, oszacowanego na około tysiąc złotych, okazał się 20-letni  mieszkaniec Lututowa, który w momencie popełnienia czynu znajdował się pod działaniem alkoholu - relacjonuje asp. Magdalenda Matyszczak. - Mężczyźnie, po wytrzeźwieniu postawiono zarzut. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę