Loteriada coraz bliżej. Zobaczcie nowe przedmioty

WIERUSZÓW
2024-05-14 14:40
Loteriada coraz bliżej. Zobaczcie nowe przedmioty

Na 24 maja w Wieruszowie zaplanowano kolejną odsłonę imprezy integracyjnej "Spotkanie Przyjaciół". Na wydarzeniu będzie można zapoznać się z pracą osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Organizatorzy zaproszą do loteriady, z której dochód będzie przeznaczony na rzecz podmiotów ekonomii społecznej. 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenie Integracyjne "Klub Otwartych Serc" tradycyjnie zaproszą do wspólnej barwnej, głośnej i wesołej parady z terenu Rynku na stadion GOSiT w Wieruszowie.

- W tym roku nastawiamy się na czyszczenie magazynów - zapowiada Aneta Hodur z WTZ w Wieruszowie. - Wszystkie dotychczasowe wyroby, gadżety z pracowni m.in. ceramicznej, introligatorskiej, krawieckiej, mamy zamiar aby ujrzały światło dzienne, nie tylko lokalnie, bo od ponad 25 lat wszyscy znają działania m.in. pani Henryki Sokołowskiej, ale chcemy też aby później oddziaływało to w dalszej perspektywie na rynku zewnętrznym, wojewódzkim a być może nawet w całej Polsce. Chcemy zachęcić do "Koła Fortuny". Minimalna cegiełka będzie przeznaczona na rzecz osób z niepełnosprawnością, które jak mróweczki pracują i wspólnie z opiekunami i prowadzącymi przygotowują wspaniałe rzeczy. Będzie nas można spotkać na terenie stadionu przy ul. Sportowej. Jak co roku będzie też odsłonięcie tabliczek w Alei Olimpijczyków i Paraolimpijczyków. Państwa zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie. W ciągu roku mamy wiele okoliczności, np. Dzień Matki, zakończenie roku szkolnego. Za niewielką cegiełkę będzie można otrzymać piękne rzeczy, które posłużą jako prezenty. 

Mowa m.in. o ceramice, figurkach aniołów, wazonach, donicach, dzbankach i wielu innych gadżetach. - Będą przepiękne pluszaki, kołderki, baseniki niemowlęce, różne figurki zwierząt. Mamy zaproszenia, vouchery, kartki okolicznościowe. Zapraszamy na nasze stoiko w trakcie trwania imprezy - dodała Aneta Hodur. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę