Łódzkie Bieszczady późno pójdą spać. Spacer z Mistrzem, występ Stasiaka i zabawa do rana!

Gmina Galewice
2023-05-23 16:42
Łódzkie Bieszczady późno pójdą spać. Spacer z Mistrzem, występ Stasiaka i zabawa do rana!

Spacer z Mistrzem Tadeuszem Kasprzakiem oraz biesiada śląska z Grzegorzem Stasiakiem - to m.in. atrakcje sobotniego popołudnia i wieczoru w Spólu w gminie Galewice. Całość zakończy się zabawą pod gołym niebem. 

Już w najbliższą sobotę, 27 maja, w Sołectwie Spóle odbędzie się Dzień Mamy i Dzień Dziecka połączony z wydarzeniem sportowym, jakim będzie nordic walking, spacer z mistrzem Tadeuszem Kasprzakiem - zapowiada sołtys Andrzej Łacina. - Początek o godz. 13.00. Spacer odbędzie się na odcinku 4,7 km. Oczywiście będzie dekoracja, zaplanowaliśmy także wyścig dla dzieci, bardziej taki w formie zabawy. Dalej o 15.40 będzie pokaz iluzjonisty a o 17.00 prosto ze Śląska dotrze do nas Grzegorz Stasiak. Jego program artystyczny potrwa ponad godzinę. Wstęp gratis! Koło Gospodyń Wiejskich ze Spóla przygotuje dla państwa prawdziwe przysmaki, prosto z Łódzkich Bieszczad. Dzięki sponsorowi mamy też zaplanowaną zabawę na świeżym powietrzu, będą serwowane do tego łzy sołtysa. Będą przysmaki z grilla oraz hit imprezy - bigos, który będzie można zakupić w bufecie. Zabawa zacznie się o godz. 19.00. Łódzkie Bieszczady późno pójdą spać. 

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę