Tugazeta

Lodowisko ma być czynne. Kiedy rusza?

WIERUSZÓW
2021-11-24 14:07

W sezonie zimowym 2021/22 w Wieruszowie przy ul. Sportowej będzie czynne lodowisko. Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki trwają prace związane z uruchomieniem atrakcji. 

Lodowisko prawdopodobnie wystartuje w Mikołajki. Na placu ośrodka instalowane są bramki, przez które trzeba będzie przejść i okazać się ważnym biletem. - W zeszłym roku nie udało się otworzyć naszego lodowiska przez pandemię – mówi dyrektor GOSiT Maciej Baciński. - Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zrealizować plany, mimo że sytuacja epidemiologiczna nie wygląda w Polsce zbyt ciekawie. Mamy nadzieję, że nie będzie obostrzeń i będziecie mogli państwo korzystać z lodowiska w tym roku. 

Od nadchodzącego sezonu nie będzie sztywnego systemu godzinowego. Zimowa atrakcja ma być czynna dłużej w weekendy, kiedy notowane było największe zainteresowanie. - Co do cen, jesteśmy w trakcie ustaleń z burmistrzem – dodaje Baciński. - Wiadomo, że ceny energii i wszystkich innych czynników przez 2 lata drastycznie się zmieniły. Na pewno będą jakieś korekty, ale chcemy zrekompensować to też w inny sposób. Będzie też na pewno lepsza obsługa i jakość lodu. O tym wszystkim poinformujemy w w odpowiednim czasie, kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę