Lewica w Wieruszowie o państwie świeckim, postępowym i tolerancyjnym [ZDJĘCIA, FILM]

WIERUSZÓW
2023-03-17 20:39

Lewica w piątkowy wieczór dyskutowała o problemach Polski na terenie Wieruszowa - Podzamcza. Najpierw odbyło się spotkanie z dziennikarzami, później w miejscowej sali OSP licznie zgromadzili się mieszkańcy. 

Lewica wyjechała do woj. łódzkiego w ramach trasy parlamentarnej "Bezpieczna Rodzina". Do Wieruszowa zawitali Krzysztof Śmiszek, Małgorzata Prokop - Paczkowska, Zdzisław Wolski i Katarzyna Kretkowska.

- Jeździmy z bardzo konkretnym programem - mówił Krzysztof Śmiszek. - Mówimy o Polsce naszych marzeń, mówimy dzisiaj bardzo wyraźnie, że dzisiaj Polska pod obecnymi rządami nie wszystkim się podoba, na pewno nie podoba się Lewicy, wyborcom i wyborczyniom Lewicy. Wyborcy Lewicy chcą przede wszystkim państwa postępowego, mocno osadzonego w Unii Europejskiej, państwa które nie walczy z Unią Europejską a myśli, jak w tej Unii jeszcze mocniej się osadzić, jeszcze mocniej się zintegrować. Lewica chce państwa z wolnymi sądami, Lewica chce państwa, które jest sprawiedliwie społeczne, Lewica chce państwa, które jest świeckie, postępowe i tolerancyjne. O tych sprawach będziemy dzisiaj rozmawiać w Wieruszowie.

 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę