Tugazeta

Kwarantanna w przedszkolu w Galewicach

Kolejna placówka paraliżowana przez Covid-19
2021-11-20 21:31

Kwarantanna zostanie częściowo wprowadzona w kolejnej placówce oświatowej w powiecie wieruszowskim. Pozytywny wynik pod kątem obecności Sars-Cov-2 stwierdzono u jednego z nauczycieli Gminnego Przedszkola w Galewicach. 

Z informacji, które aktualnie posiadam, kwarantanną zostaną objęte dzieci, które uczęszczały do przedszkola od poniedziałku do środy ubiegłego tygodnia. Są to dzieci z różnych grup przedszkolnych. Kwarantanna będzie dotyczyć dni od 22 do 26 listopada - przekazała w rozmowie z nami dyrektor Izabela Zimoch - Piaskowska.

W miarę możliwości, dla dzieci nieobjętych kwarantanną, zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze prowadzone przez nauczycieli, którzy nie otrzymają decyzji o kwarantannie.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę