Ksiądz nietrzeźwy w Wielki Piątek. Interweniowała Policja

SKOMLIN
2022-04-19 09:45

15 kwietnia policjanci z komisariatu w Białej interweniowali na terenie kościoła w Skomlinie. Powodem interwencji było zgłoszenie proboszcza, iż wierni uniemożliwiają mu odprawienie nabożeństwa. 

- Na miejscu mundurowi, z relacji mieszkańców, ustalili, że 51-letni proboszcz chwilę wcześniej odprawiał nabożeństwo i z jego zachowania wynikało, że prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu - relacjonuje Katarzyna Grela z KPP. - Badanie alkomatem wykazało, że duchowny znajdował się w stanie nietrzeźwości. Obecnie mundurowi prowadzą czynności sprawdzające w celu ustalenia, czy doszło do popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych – dodała Grela. 

Zdarzenie miało miejsce w Wielki Piątek, kiedy nie odprawia się mszy.  Badanie alkomatem wykazało 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę