Tugazeta

Kopernik utrzymał brązową tarczę

WIERUSZÓW
2022-01-16 11:12

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie, czwarty rok z rzędu, zostało wyróżnione tarczą w ogólnopolskim rankingu ,,Perspektyw". Cieszymy się bardzo, że codzienny trud i starania całej społeczności szkolnej - zarówno nauczycieli, uczniów, jak i rodziców, zostały zauważone i nagrodzone kolejnym, ważnym dla nas odznaczeniem.

Tarcza ,,Perspektyw" coraz częściej staje się gwarancją jakości, którą warto doceniać. Jesteśmy wdzięczni za kolejne tego typu wyróżnienie, ale oczywiście na nim nie poprzestajemy. Pracujemy i staramy się dalej, by w przyszłości uzyskać jeszcze wyższe odznaczenie.

Gratulujemy wyniku nie tylko społeczności Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie, ale także wszystkim pozostałym szkołom wyróżnionym w rankingu. Życzymy, aby, podobnie jak u nas, kolejna tarcza ,,Perspektyw" mobilizowała do pracy i przynosiła dalsze sukcesy.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę