Tugazeta

Koniec poszukiwań kierowcy

Gmina Łubnice
2019-03-19 10:14

Zakończyły się poszukiwania 39-letniego mieszkańca Dzietrzkowic w gminie Łubnice. Mężczyzna powrócił do domu i samodzielnie zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna, który w piątkowe popołudnie przebił się przez ogrodzenie posesji i uderzył samochodem w budynek mieszkalny w Wójcinie samodzielnie stawił się przed funkcjonariuszami Policji. Poszukiwany wstępnie przyznał się do spowodowana kolizji drogowej, jednak skorzystał z prawa odmowy złożenia szerszych wyjaśnień. Za rażące narażenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańcowi gminy Łubnice zostało odebrane prawo jazdy. Sprawca zdarzenia przez 9 miesięcy będzie miał zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, grozi mu także wysoka kara finansowa, o której ostatecznie zadecyduje sąd. 

Dokładnym wyjaśnieniem okoliczności kolizji, ucieczki z miejsca oraz ukrywania się przez kilka dni zajmują się funkcjonariusze Policji. W akcję poszukiwawczą oprócz policji i strażaków zaangażowani byli mieszkańcy. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę