Tugazeta

Kolizja i potrącenie w Wieruszowie

Środowy wieczór
2022-03-17 20:42

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w czwartkowy wieczór w Wieruszowie. Pierwsze z nich to kolizja osobowego audi z motorowerzystą, zaś drugie to potrącenie na pasach kobiety. 

W przypadku pierwszego zdarzenia, do którego doszło około godz. 19.00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Fabryczną, to kolizja. Według wstępnych ustaleń Policji, kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście, który prawidłowo poruszał się od strony szpitala w kierunku Rynku. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

Drugie zdarzenie miało miejsce po godz. 19.00 tuż przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Klemensa Wierusza. 41-letni kierowca volkswagena nie zauważył kobiety, która przechodziła przez pasy. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał 68-latkę do szpitala w Wieluniu. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja informuje, że kierowca był trzeźwy.


 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę