Tugazeta

Kolejne zdjęcia z lututowskiego jarmarku

RELACJA MOK
2021-12-13 14:54

W niedzielne popołudnie, w zimowo-świątecznej scenerii w Miejskim Ośrodku Kultury w Lututowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym było wiele stoisk wystawienniczych Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Lututów i nie tylko, które obfitowały w przepiękne rękodzieła i przepyszne potrawy wigilijne. Na scenie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewały:  Weronika Bak, Julia Stańczak absolwentka Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863r w Lututowie - Maria Bak i Lenka Matynia uczennice Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863r w Lututowie.

Nasz jarmark również uświetnił występ scholi „NieBoToMy”. Na zakończenie jarmarku odbyło się wspólne kolędowanie z Kapelą Lututowianie. Nie zabrakło także występów tanecznych, grup Mental, Mental Kids i Mental Junior. W trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody laureatom konkursu "Kalendarz Adwentowy". Na Jarmarku nie zabrakło spotkania z Mikołajem, jego Elfami, Olafem oraz alpakami w Mikołajowej zagrodzie. Na zakończenie jarmarku, na lututowskim rynku odbył się pokaz fireshow teatru NAM-TAR „ Mikołaj w Ognistej Krainie”. Tym, którzy byli wczoraj razem z nami, serdecznie dziękujemy za cudowny, wspólnie spędzony czas i wspólne kolędowanie. Składamy podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu tego wydarzenia. Życzymy wszystkim cudownych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

źródło: MOK w Lututowie 

 

 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę