Tugazeta

Kolejne targi energii odnawialnej

WIERUSZÓW
2022-03-05 09:34

2 kwietnia o godz. 10 na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie rozpoczną się TARGI ENERGII ODNAWIALNEJ. Już teraz na liście zgłoszeniowej widnieje wielu wystawców i prelegentów. Wydarzenie dedykowane jest tematyce z obszaru odnawialnych źródeł energii (m.in. biopaliwa, biogaz, biomasa, pelet, energia słoneczna, energia wiatrowa, ogrzewanie ziemne, energia geotermalna, pompy ciepła), efektywności energetycznej (m.in. efektywne energetycznie konstrukcje budynków, technologie grzewcze) jak również ochrony środowiska (m.in. budynki ekologiczne, ochrona klimatu, gospodarka odpadami). Dodatkowo przewidziane zostały miejsca dla wystawców związanych ze sprzedażą roślin, produktów naturalnych i eko, kosmetyków, serów, olejów tłoczonych, miodów, chleba, rękodzieła, ceramiki, produktów z drewna, oraz naturalnych soków.

Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w Targach w formie wystawowej lub prelekcji. Będzie to okazja do zaprezentowania działalności i produktów swojej firmy. Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać drogą mailową na adres: eventy@wieruszow.pl. Szczegóły pod nr tel.: 62 78 32 641. 

O kulinarną oprawę zadbają foodtrucki.

ZMIENIAJMY RAZEM KLIMAT NA LEPSZY!

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę