Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

REGION
2023-01-24 10:25
Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

Jedna osoba zatrzymana, zabezpieczono ponad 70 gramów narkotyków. To wynik akcji kępińskich funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, skierowanej przeciw dilerom narkotyków.

Dalszy rozwój prowadzonych postępowań, realizowanych przez policjantów Wydziału Kryminalnego, skierowany przeciwko dilerom narkotykowym skutkował kolejnym zatrzymaniem mieszkańca Kępna. 19 stycznia o 19.20 w Kępnie na ulicy Radosnej, kryminalni dokonali zatrzymania 29-letniego mieszkańca, który posiadał przy sobie środki zabronione w postaci haszyszu, marihuany, amfetaminy oraz tabletek o łącznej wadze ponad 70 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę