Kolejne możliwości dla uczniów szkół branżowych z Wieruszowa oraz Kępna

REGION
2023-05-28 08:09

Firma "Benix" i działająca w jej ramach Szkółka Tapicerska "Livello" wciąż pozyskują nowych partnerów, tak aby w przyszłości wykształcić specjalistów w branży meblowej i tapicerskiej.

Kolejną firmą, która zapewni wsparcie a także zaprosi do siebie uczniów szkół ponadpodstawowych z Kępna oraz Wieruszowa będzie ALLCOMP, który jest producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. To jednak nie koniec nowości, bowiem przedstawiciele Benix rozpoczną także współpracę z Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna w Poznaniu. O nowościach opowiedział na terenie oddziału firmy Benix pod Wieruszowem zastępca dyrektora Krzysztof Zimny oraz Grzegorz Żupa z ALLCOMP Polska.

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę