Tugazeta

Kolejna sztuka w Chróścinie

Film i relacja z wydarzenia
2018-01-25 11:54
21 stycznia w Sali OSP w Chróścinie licznie zebrani widzowie mogli podziwiać sztukę pt. „Książę szuka żony” w wykonaniu nauczycieli, pracowników oraz rodziców i przyjaciół Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Szczególną dedykacją objęto Babcie i Dziadków, obchodzących swoje święta w tych dniach.
 
Przedstawienia teatralne stały się już tradycją naszej placówki i wpisały się w kalendarz imprez kulturalnych. Skupiają niezwykle liczną publiczność, nie tylko z Chróścina, ale także  z odległych miejscowości.  
 
Bajka opowiadała o losach księcia, któremu przyszło do głowy poszukiwać żony. Przybyli widzowie byli zachwyceni brawurową, dojrzałą grą aktorską, pełną błyskotliwości i zaangażowania. Ocenili sztukę jako profesjonalną i pełną aktorskich talentów.  Duże wrażenie na publicznosci zrobiła opracowana w najmniejszych szczegółach scenografia, która pozwoliła w pełni przenieść się w bajkowy klimat. Również przepiękne przygotowane kostiumy dopełniły iście bajkowe doznania wśród odbiorców, a atrakcyjna oprawa muzyczna, ruch, taniec i gra świateł doskonale współgrała z piękną scenografią.
 
Nad całością czuwała reżyser p. Sylwia Wieczorek. 
 
Sztuka spotkała się z ciepłym, entuzjastycznym przyjęciem; wszyscy doskonale się bawili, a owacja na stojąco byłą nagrodą za włożony ogromny trud w przygotowanie tegoż przedsięwzięcia. Dla Was, kochane Babcie i Dziadkowie!
 
fot. archiwum portalu tugazeta.pl

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę