Tugazeta

Kobieta przyłapana na sklepowej kradzieży

WIERUSZÓW
2022-01-25 10:00

Wieruszowscy policjanci wyjaśnili okoliczności kradzieży produktów w jednym z obiektów handlowych w Wieruszowie. Nieuczciwa klientka sklepu skradła produkty o łącznej wartości ponad 100 zł.

24 stycznia po 18.00 wieruszowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży produktów w jednym z dyskontów spożywczych mieszczących się przy ulicy Warszawskiej w Wieruszowie. Na miejscu okazało się, że 31–letnia mieszkanka powiatu wieruszowskiego skradła produkty spożywcze i przemysłowe o wartości ponad 100 zł. - W tej sytuacji policjanci ukarali kobietę mandatem karnym, natomiast skradzione produkty przemysłowe powróciły do sprzedaży - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - Za produkty spożywcze, których został przerwany tzw. ciąg chłodniczy, nieuczciwa klientka uiściła zapłatę. Przypominamy że za wykroczenie kradzieży, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę