Tugazeta

Kobieta odniosła obrażenia

JOANKA - SŁUPIA POD KĘPNEM
2022-03-04 10:40

W piątek (04.03.2022 r.) około godziny 5:54 do SKKP w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze łączącej miejscowości Joanka i Słupia pod Kępnem. Na miejsce zadysponowano zastępy z OSP Słupia pod Kępnem oraz JRG Kępno.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba pozostawała uwieziona w pojeździe.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie przystąpiono do wykonywania dostępu do osoby poszkodowanej (kobieta 52 lata) przy pomocy narzędzi hydraulicznych, jednocześnie strażacy udzielali KPP osobie poszkodowanej. Po dotarciu ZRM wspólnie przystąpiono do ewakuacji osoby rannej z pojazdu do karetki pogotowia ratunkowego. Kierowca drugiego pojazdu nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję udrożniono ruch na drodze.

źródło: KP PSP w Kępnie

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę