Kłopoty ciężarówki na S8

Powiat Kępiński
2022-04-20 14:36

Na drodze S8 w kierunku Wrocławia ciężarówka wpadła do rowu. Droga na czas wyciągnięcia pojazdu była całkowicie zablokowana.

19 kwietnia o 11:35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze S8 w kierunku Wrocławia. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy natychmiast zostali wysłani na miejsce potwierdzili, że na 87 km drogi S8 w kierunku Wrocławia samochód ciężarowy marki DAF wjechał do przydrożnego rowu. Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Kierujący zestawem ciężarowym, 32-letni obywatel Ukrainy był trzeźwy. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Na miejscu pracował również ciężki sprzęt, który pomógł wyciągnąć pojazd z przydrożnego rowu. Na czas wyciągania zestawu ciężarowego droga S8 w kierunku Wrocławia była całkowicie zablokowana.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę