Tugazeta

Kierowca miał 2 promile

GALEWICE
2021-12-13 13:24

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej do której doszło w Galewicach. Sprawcą tego zdarzenia okazał się nietrzeźwy kierujący. 

Do kolizji doszło 12 grudnia przed 21.00 na ulicy Wieruszowskiej w Galewicach. - Policjanci na miejscu tego zdarzenia ustalili że kierujący oplem zafirą, 44–letni obywatel Gruzji, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji, doprowadzając do wywrócenia pojazdu - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - W wyniku tego zdarzenia uszkodzone zostało ogrodzenie oraz pojazd. Po badaniu policyjnym alkomatem okazało się, że sprawca tej kolizji był pijany, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. 

Mężczyzna odpowie przed sądem za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. - Pojazd uczestniczący w tym zdarzeniu został odholowany na policyjny parking. Policjanci prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie - dodał asp. sztab. Pawlak. 
 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę