Kaskaderzy w Wieruszowie

Czwartkowy pokaz na stadionie
2017-09-28 20:27
Pokazy kaskaderskie z wykorzystaniem samochodów oraz motocykli odbywały się w czwartek na terenie stadionu Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Wieruszowie. 
 
Do miasta kolejny raz zawitała czeska grupa "Streets owners" specjalizująca się w różnych sztuczkach, wywołujących często chwilę grozy i adrenalinę. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Kilkadziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę