Kacper 4. na sprincie Pucharu Najmłodszych!

Biegi na orientację
2021-06-15 14:17

W dniach 2-4 czerwca w Drzonkowie koło Zielonej Góry zostały rozegrany Puchar Najmłodszych. Nasz powiat reprezentowało 5 zawodników. W trakcie trzech dni został rozegrany bieg sprinterski, klasyczny i sztafetowy. W trakcie trzech dni rywalizacji najlepiej poradził sobie Kacper Narożny który zajął bardzo dobre 4 miejsce w biegu sprinterskim w kategorii M14

W trakcie biegu sprinterskiego pozostali nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki:

Zuzanna Chałupka- K13- 29 miejsce

Oliwia Żuczkowska- K14- 32 miejsce

Konrad Cegiełka- M12- 14 miejsce

Jakub Domagała- M13-17 miejsce

Drugiego dnia rozegrany był bieg klasyczny w którym zawodnicy także dobrze sobie poradzili:

Zuzanna Chałupka- K13- 32 miejsce

Oliwia Żuczkowska- K14- 29 miejsce

Konrad Cegiełka- M12- 18 miejsce

Jakub Domagała- M13-14 miejsce

Kacper Narożny- M14-10 miejsce

Trzeciego dnia rozegrany był bieg sztafetowy. W którym nasza damska sztafeta w K14 zajęła 13 miejsce, a męska w M14 17 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za podjęty trud!

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Sokolniki i Gminy Galewice.