Joanna Fryta pokieruje ośrodkiem zdrowia w Lututowie

Gmina Lututów
2022-11-24 11:59
Joanna Fryta pokieruje ośrodkiem zdrowia w Lututowie

Lekarz Joanna Fryta przejmuje stery w ośrodku zdrowia w Lututowie. Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej uroczyście przywitali ją wśród lokalnej społeczności burmistrz Marek Pikuła, przewodniczący Rady Miejskiej Marek Zgadzaj oraz radna powiatowa Irena Dundziak. 

W ostatnich tygodniach gmina Lututów poszukiwała osoby, która poprowadziłaby miejscowy SP ZOZ. Stało się tak ponieważ dotychczasowa kierowniczka ośrodka Agata Bączyńska nie była dłużej zainteresowania jego prowadzeniem. Burmistrzowi udało się podpisać umowę z Joanną Frytą. 

- Wszyscy o tym wiemy, że od pewnego czasu borykaliśmy się z tym, że była pani kierownik Agata Bączyńska zrezygnowała z kierowania naszym ośrodkiem zdrowia. Ta sytuacja nie była dla nas łatwa, nie była przyjemna. Na skutek tych okoliczności podjęliśmy działania, aby rozpisać konkurs. Pani doktor Joanna Fryta wyraziła chęć przystąpienia do niego. Nie ukrywam, że wcześniej przeprowadziliśmy kilka rozmów - powiedział burmistrz Marek Pikuła. 

Na sesji głos zabrała także nowa kierownik ośrodka. - Mam nadzieję, że sprostam tym wszystkim oczekiwaniom i tym wszystkim miłym słowom, które o sobie słyszę z państwa ust. Jedynie co mogę powiedzieć, to zrobię wszystko żeby ta współpraca się układała, żebyście byli państwo zadowoleni - powiedziała Joanna Fryta. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę