Tugazeta

Jedynym ratunkiem jest operacja w Stanach

Nowe informacje w sprawie Franka Strózika z Czastar
2021-11-22 16:10

Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości. Jedynym ratunkiem dla Frania jest operacja, którą można przeprowadzić jedynie w Stanach Zjednoczonych. - Cały czas odświeżamy skrzynkę mailową, czekając z niecierpliwością na kosztorys. Kosztuje nas to mnóstwo nerwów, bo wiemy, że to co do tej pory uzbieraliśmy na zbiórce, na pewno nie wystarczy. Dlatego nie mamy wyjścia i wciąż musimy Was prosić o pomoc. Tylko w ten sposób możemy uratować Frania - przekazali Rodzice na założonej zbiórce w serwisie siepomaga.pl na rzecz Franka Strózika z Czastar. 

Do tej pory na leczenie chłopca zebrano 534 tys. zł. To wciąż mało, ponieważ operacja serduszka może być o wiele droższa. 2-letni Franek cierpi na wrodzoną wadę serca pod postacią hipoplazji i zwężenie zastawki tętnicy płucnej oraz zwężenie zastawki trójdzielnej.

 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę