Tugazeta

Jechała przez Rynek. Wydmuchała ponad 3 promile

WIERUSZÓW
2021-12-08 11:15

Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż 38-latki, która mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie kierowała peugeotem. Teraz skrajnie nieodpowiedzialna kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

7 grudnia po 20.00, dyżurny wieruszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwej kierującej na ulicy Rynek w Wieruszowie. Przemieszczający się ulicami miasta mężczyzna zauważył, że jadący przed nim peugeot porusza się tzw. wężykiem, całą szerokością jezdni. Podejrzewając, że kierowca peugeota może znajdować się pod wpływem alkoholu, pojechał za obserwowanym pojazdem. - W pewnym momencie peugeot zatrzymał się przy ulicy Rynek. Świadek podszedł do samochodu i po krótkiej rozmowie wyczuł od kierującej alkohol, wówczas kobieta wysiadła z pojazdu i mając problem z utrzymaniem równowagi, próbowała uciec - relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z KPP. - Mężczyzna ujął kobietę i telefonicznie powiadomił policję. Przybyli na miejsce mundurowi, zbadali stan trzeźwości 38–letniej mieszkanki powiatu wieruszowskiego. Badanie alkomatem wykazało znacznie ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. 

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, natomiast pojazd przekazali osobie uprawnionej do kierowania. Teraz skrajnie nieodpowiedzialna kobieta odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę