Tugazeta

Jasełkowe przedstawienie w Szkole nr 3

WIERUSZÓW
2021-12-20 20:44

Święta tuż, tuż. W naszej szkole przypominają o tym pięknie ubrane choinki w salach lekcyjnych, mikołajki zorganizowane przez wychowawców, Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców, a w miniony piątek uczniowie, pod opieką nauczycieli, mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów.

Występy rozpoczęły się od pokazów tanecznych dzieci, które z wielką radością i urokiem prezentowały się na scenie, zaskakując efektami wizualnymi.

Uczniowie klas IV podołali niełatwemu zadaniu, jakim była inscenizacja biblijnej historii o narodzinach Jezusa. Mali aktorzy, ubrani w barwne kostiumy, występowali na tle przygotowanej scenografii. Szkolny chór, śpiewając kolędy, także przyczynił się do stworzenia świątecznego nastroju.

Jasełkowe przedstawienie wszystkim dostarczyło niezapomnianych wrażeń, więc publiczność nagrodziła wykonawców brawami.

Twórcom przedstawienia pogratulowała pani dyrektor Justyna Świeściak. Ponadto wraz z wicedyrektorem - panem Andrzejem Hanasem, wręczyła klasie IV b nagrodę za najładniejsze życzenia, sfilmowane w ramach szkolnego konkursu mikołajkowego. Nagrodą okazał się bon gwarantujący uczniom niepytanie na ocenę w wybrany dzień.

Pani dyrektor złożyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły świąteczne życzenia.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę