Jan Juszczak z wielkim wyróżnieniem

SOKOLNIKI
2022-02-23 14:58

Jan Juszczak z Sokolnik został w środę (23.02) uhonorowany nagrodą „Zasłużony dla Województwa Łódzkiego”. Wyjątkowe spotkanie w roli głównej z udziałem 95-letniego Honorowego Obywatela Gminy Sokolniki miało miejsce w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki. 

Jan Juszczak to ceniony regionalista, były dyrektor Szkoły Podstawowej, miłośnik przyrody a także członek zespołu folklorystycznego. Pomimo wielu nagród i osiągnięć zawsze cechuje go niesamowita skromność a także ogromna kultura i szacunek dla drugiego człowieka. Jan Juszczak w swoim życiu spisywał historię pszczelarstwa ziemi wieruszowskiej, obserwował populację bociana białego, liczył krzyże i kapliczki a także podejmował się wielu innych bardzo cennych inicjatyw społecznych. 

Nagrodę w imieniu Sejmiku Woj. Łódzkiego wręczyła jego przewodnicząca Iwona Koperska. W uroczystości wzięło udział liczne grono gości na czele z przedstawicielami samorządów gminnych, powiatowych, szkół i zaprzyjaźnionych organizacji. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę