Tugazeta

Jakub Szczepaniak 9. zawodnikiem PZLA wśród seniorów

Relacja UMLKS
2022-03-11 09:14

Po zdobyciu srebrnego medalu w Halowych Mistrzostw Polski U 18 i U20 które odbyły się w Rzeszowie w dniach 11-14.02.2022r. Zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego START Jakub Szczepaniak, uzyskanym w mistrzostwach czasem zapewnił sobie możliwość startu ( minimum B) w 66 PZLA Halowych Mistrzostwach Polski które odbyły się w Toruniu w dniach 5-6.03.2022r.

Szesnastu zakwalifikowanych do startu zawodników, podzielono na cztery serie. Do finału awansowali zwycięzcy z każdej serii oraz dwóch zawodników z najlepszymi czasami.

Jakub startował w trzeciej serii w której z czasem 48,12 zajął trzecie miejsce. Wynik ten dał ostatecznie zawodnikowi UMLKS START dziewiąte miejsce w klasyfikacji ogólnej, co jest znaczącym sukcesem naszego młodego zawodnika w największych halowych ,lekkoatletycznych zawodach w Polsce. Jakub był najmłodszym zawodnikiem wśród całej stawki czterystumetrowców.

Jakub Szczepaniak jest uczniem klasy 3 Technikum Informatycznego ZSP im St. Staszica w Wieruszowie

Zawodnicy UMLKS START Wieruszów trenują w ramach programów współfinansowanych przez minę Wieruszów i Powiat Wieruszowski.

Trener UMLKS START

Jarosław Urbaniak

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę