Inwestor jest zdecydowany

KOLONIA OSIEK
2021-12-28 09:22

Inwestorzy dopytują o grunty na terenie gminy Galewice. Kilka miesięcy temu samorząd wystosował do właścicieli nieruchomości komunikat, aby chętni zgłaszali się do samorządu i deklarowali chęć sprzedaży. Jakie są owoce działań?

- Udało się przedsiębiorcy zakupić grunt. Jest teraz na etapie dokumentacji projektowej - zdradza wójt Piotr Kołodziej. - Niebawem powstanie nowa inwestycja, nowy zakład pracy. Jest to zakład pracy, który będzie zlokalizowany w Kolonii Osiek. Tutaj mamy jeszcze kwestię szybkiej kolei, która w jakimś stopniu też na tę decyzję wpływa i ją przeciąga w czasie. Inwestor jest zdecydowany. Bardzo się cieszymy, że wybrał gminę Galewice jako miejsce w którym chce zlokalizować swój zakład i wie, że będzie mu się tutaj dobrze współpracowało. 

Zakład, jak to na zagłębie meblarskie przystało zajmie się tego typu produkcją. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę