Tugazeta

Husaria wróciła z brązowym medalem

Puchar Polski K 1 Polskiego Związku Kickboxingu
2021-11-28 20:28

W dniach od 26 do 28.11 2021 r. w Warszawie odbył się Puchar Polski K1. Klub Sportowy Husaria reprezentowali: Karolina Nowak - senior oraz Anton Shevchenko - junior. W narożniku naszych zawodników stanął trener Jacek Piwowar.

W pierwszym dniu walk podczas fazy eliminacji Anton trafił na Mistrza Polski i po trzyrundowej emocjonującej i zaciętej walce przegrał na punkty. Karolina natomiast swoje zmagania na ringu w fazie eliminacji zakończyła wejściem do półfinału gdzie niestety przegrała na punkty kończąc turniej na trzecim miejscu. Wracamy z Pucharu Polski z brązowym medalem, bagażem doświadczeń i głodni dalszych walk .

Projekt współfinansowany przez Miasto I Gminę Wieruszów. „Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę