Hej, przygodo!

REGION
2023-05-26 13:22
Hej, przygodo!

My młodzi seniorzy już dawno obaliliśmy mit staruszków, którzy po przejściu na emeryturę siedzą w domu, narzekają na zdrowie i bawią wnuki.

25 maja 2023 r wybraliśmy się ponownie na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Grobli. Naszym oczom ukazała się afrykańska sceneria i obszerne rozlewisko. Podziwialiśmy oczko wodne i sztuczny wodospad,którego kaskady przedzierają się przez skalniki.

Spacerowaliśmy po drewnianych pomostach. To tylko nieliczne widoki,którymi się napawaliśmy,bo nie sposób wszystkie wymienić.Na koniec poszliśmy w przecudownej scenerii zjeść pyszną, świeżą rybkę.

Po przyjeździe do domów z wypiekami na twarzach opowiedzieliśmy swoim rodzinom o nie zwykłej wycieczce, której byliśmy uczestnikami.

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę