Tugazeta

Groźna kolizja na S8

Zdarzenie w gminie Wieruszów
2018-01-23 10:14
We wtorek około 4.00 w nocy doszło do groźnie wyglądającej kolizji na 110 km drogi S8 w Teklinowie na pasie w kierunku Warszawy. 
 
Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie poinformował nas, że 25-letni mężczyzna poruszający się autolawetą, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad  pojazdem na łuku drogi i uderzy w bariery ochronne. - W unieruchomioną na jezdni autolawetę, z nieustalonych do tej pory przyczyn, uderzył pojazd marki bmw kierowany przez 63-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego - zdradza asp. sztab Damian Pawlak. - W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały pojazdy, natomiast żadna osoba nie odniosła obrażeń. Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. 
 
Droga S8 na odcinku od węzła Bralin do węzła w Wieruszowie była zablokowana. Kierowcy musieli poruszać się objazdami. 
 
fot. OSP Wieruszów 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę