Gratulacje dla cichego bohatera ze Spóla

Gmina Galewice
2022-02-16 13:37

Rada Gminy w Galewicach oraz wójt symbolicznie nagrodzili Piotra Wróblewskiego, mieszkańca Spóla, za wieloletnie honorowe oddawanie krwi. 

- Krew oddaję od 1986 r. Wtedy był to pierwszy raz. Nie sądziłem nigdy, że sprawia to jakieś problemy dla mojego zdrowia - przyznaje Piotr Wróblewski. - Do tego momentu to czynię. Po prostu sprawia mi to przyjemność. Zdrowie mi na to pozwala, aby pomagać innym. Mam odznaki I, II i III stopnia oraz Krzyż za Zasługi dla Narodu Polskiego. Do tej pory oddałem 50 litrów krwi. 

Z uwagi na obowiązki zawodowe pana Piotra, gratulacje oraz kwiaty odebrał na sesji sołtys Andrzej Łacina, który z kolei przekazał je zasłużonemu krwiodawcy. Warto dodać, że to sołtys od dłuższego czasu zabiegał o docenienie bezinteresownego działania mieszkańca. On sam od lat robi to bez rozgłosu - z dobroci serca. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę