Gole padały pod koniec meczu

UKS Galewice - Prosna Wyszanów
2022-04-23 19:38

W sobotnie popołudnie rozegrano B-klasowe derby pomiędzy UKS-em Galewice a Prosną Wyszanów. Faworyzowani gospodarze wygrali 3:0 (0:0), choć trzeba przyznać, że goście, którzy okupują ostatnie miejsca tabeli, zostawili na boisku mnóstwo serca i energii. 

Przed meczem wydawało się, że UKS urządzi sobie niezłe strzelanie. Nic bardziej mylnego. Wyszanowianie grali dobrą piłkę, skutecznie się bronili i podejmowali próby ataku. Kiedy wydawało się już, że bezbramkowy wynik może utrzymać się do końca spotkania, UKS rozpoczął swoje natarcie. Jako pierwszy chwilę oddechu i powody do radości dał swojej drużynie Jakub Smolis. Wykonawcą kolejnego gola był Jakub Przybył, zaś zwycięstwo przypieczętował Konrad Głowinkowski. 

UKS Galewice pozostaje wiceliderem tabeli. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę