Tugazeta

GOK zaprasza na krótkie wycieczki

CZASTARY
2018-02-01 17:21
Szanowni Państwo!
 
Jest jeszcze szansa, żeby jutro (02 lutego) z nami pojechać do wieluńskiego kina "Syrena" na seans filmowy "LEGO NINJAGO". Wyjazd o godzinie 9.30 z pod Gminnego Ośrodka Kultury w Czastarach, z kolei powrót o 13.20. Koszt przejazdu i biletu to 14 zł.
 
Mamy również drugą propozycję - wyjazd do Częstochowy na spektakl teatralny "Gałganiarz i Patyczek", po którym odbędą się warsztaty teatralne w Teatrze im. Adama Mickiewicza. Koszt przejazdu wraz z biletem to jedyne 21 zł. Wyjazd z pod Gminnego Ośrodka Kultury w Czastarach, 07 lutego (środa) o godzinie 8.00, powrót około 15.30.
 
W przypadku obu wyjazdów ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W wycieczkach mogą brać udział osoby z terenu powiatu wieruszowskiego - dzieci wraz z opiekunami.
 
Wyżywienie prosimy przygotować we własnym zakresie.
 
Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod numerem 62 78 43 170 lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Czastarach.
Zapraszamy serdecznie!

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę