Gminne eliminacje OTWP

CZASTARY
2022-04-17 09:43

8 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Czastarach odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowane przez Gminę Czastary, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie oraz Zarząd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Czastarach. Łącznie w turnieju wzięło udział 10 uczniów SP w Czastarach.

Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej oraz zasad postępowania na wypadek pożaru i praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym. Nie zabrakło pytań z historii i tradycji ruchu strażackiego.

Po ocenie prac wyłoniono najlepszych, którzy wezmą udział w eliminacjach na szczeblu powiatowym a są to:

1. Kacper Janczak

2. Bartłomiej Owczarek

3. Mikołaj Kuchnicki

4. Piotr Cybulski.

Na zakończenie zostały wręczone dyplomy, pamiątkowe medale i puchary ufundowane przez Wójta Gminy Czastary.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom życzymy sukcesów w dalszych etapach.

Wójt Gminy Czastary – Dariusz Rejman składa serdeczne podziękowania opiekunom uczniów, komisji, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem turnieju ,a także samym uczestnikom turnieju wiedzy pożarniczej za przystąpienie do konkursu i zdrowe współzawodnictwo.

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę