Tugazeta

Gmina zapłaci za sterylizację oraz kastrację

WIERUSZÓW
2017-09-25 10:13
Do końca grudnia, lub do wcześniejszego wyczerpania środków, gmina Wieruszów oferuje mieszkańcom bezpłatne zabiegi związane ze sterylizacją lub kastracją domowych zwierząt. 
 
Wszystkie koszty zabiegu są przeniesione na miejską kasę. Jak informuje Urząd Miejski, zabiegi będą finansowane dla osób, które zaszczepiły zwierzę przeciwko wściekliźnie oraz uiściły opłaty za posiadanie psa. - Wnioski będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu, do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na to zadanie (po dokonaniu weryfikacji pod względem formalnym i merytorycznym oraz ustaleniu, które wnioski kwalifikują się do sfinansowania) - brzmi uzasadnienie. 
 
Warunkiem uzyskania finansowania zabiegu jest zamieszkiwanie na terenie gminy Wieruszów. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Wieruszowie pokój nr 72 lub telefonicznie pod numerem 62 78 32 634 lub na gminnej stronie internetowej.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę