Gmina Wieruszów przekazuje emerytom i rencistom karmę dla zwierząt

Gmina Wieruszów
2024-02-12 10:42
Gmina Wieruszów przekazuje emerytom i rencistom karmę dla zwierząt

Karma dla czworonożnych podopiecznych tych Mieszkańców gminy Wieruszów, którzy mają serce większe od portfela!

Karma od „POKOCHAJ CZTERY ŁAPY” dotarła już do czworonogów adoptowanych z „PSIEJ OSTOI”, swoje porcje dostały zwierzaki, za które jest płacony podatek a teraz ruszamy z rozdawaniem karmy dla podopiecznych naszych emerytowanych Mieszkańców. Jeśli jesteś Emerytem lub Rencistą i mieszkasz na terenie gminy Wieruszów, to ta informacja jest dla Ciebie. Jeśli czytasz to i znasz kogoś, kto opiekuje się psem lub kotem i ma serce większe od portfela, przekaż mu tę wiadomość!

Informujemy, że w dniach od 12 do 16 lutego (poniedziałek - piątek) w wieruszowskim Urzędzie Miejskim będzie wydawana karma osobom spełniającym wyżej wymienione warunki. Zadzwoń najpierw do Urzędu pod numer 62 78 32 646. Tutaj umówisz się na dokładną godzinę odbioru, tak by odpowiadała ona także Tobie a nam pozwoli to na utrzymanie odpowiedniego porządku „wydawki”.

Do zobaczenia!

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę