Tugazeta

Gmina Sokolniki czyta dzieciom

Relacja BPGS
2022-06-23 13:03
Gmina Sokolniki czyta dzieciom

Ogólnopolska akcja Cała Polska Czyta Dzieciom na trwale wpisała się już w kalendarz czerwcowych działań Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki. Staramy się, aby każdego roku forma spotkań najmłodszych czytelników z książką była inna. Tegoroczna edycja oparta była na książkach o zwierzętach. Na podstawie czytanych historii rozmawialiśmy z młodymi czytelnikami o otaczającej nas przyrodzie i naszym stosunku do zwierząt. Dzieciaki niezwykle żywo reagowały na lektury i chętnie brały udział w rozmowie.

Składamy serdeczne podziękowania naszym lektorkom: Pani Ewelinie Kos – sekretarzowi Gminy Sokolniki, Pani Ewie Szandale – kierownikowi GOPS oraz Pani Zofii Siwik – dyrektorowi GOKSiT. Dziękujemy także szkołom i przedszkolom z Ochędzyna i Sokolnik za współpracę i wspaniale spędzony wspólny czas przy książce, do którego powrócimy na pewno po przerwie wakacyjnej.

BPGS

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę