Gmina Galewice rozpoczyna dystrybucję węgla

Gmina Galewice
2022-11-23 13:15
Gmina Galewice rozpoczyna dystrybucję węgla

Urząd Gminy w Galewicach poinformował, że rozpoczyna dystrybucję węgla dla mieszkańców według kolejności złożonych wniosków. Węgiel będzie dostarczany z Kopalni Węgla Kamiennego „Bobrek” WĘGLOKOKS KRAJ S.A. w Bytomiu do Firmy Produkcyjno-Handlowo - Usługowej „ROL-BUD” Marcin Kubiś w Galewicach – Zmyślona 13, z którym Gmina Galewice zawarła umowę. Węgiel będzie dostarczany sukcesywnie według dostępności sortymentu na kopalni.

Pracownik Urzędu Gminy w Galewicach po zweryfikowaniu Państwa wniosku będzie telefonicznie informował uprawnionych do zakupu mieszkańców o terminie dokonania zapłaty za węgiel. Po dokonaniu zapłaty będzie ustalony dzień odbioru węgla o czym będą Państwo także informowani telefonicznie przez pracownika Urzędu Gminy w Galewicach. Na chwilę obecną dostępne sortymenty węgla to Ekogroszek, oraz orzech. O wszelkich szczegółach będziecie Państwo informowani telefonicznie.

Należność za węgiel należy wpłacać niezwłocznie po otrzymaniu informacji telefonicznej na konto. Szczegółówe informacje znajdują się na witrynie samorządu. 

Autor:
RED

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę