Tugazeta

Franio dzięki Wam w niedzielę leci do USA

Będzie operacja serduszka!
2022-01-29 16:04

Franek Strózik wraz rodzicami w niedzielę leci do Stanów Zjednoczonych. To efekt kolejnej zbiórki środków zakończonej sukcesem. 

- Walizki spakowane, wystarczy je tylko dopiąć – mówi dla Radia Ziemi Wieluńskiej Magdalena Strózik, mama chłopca. – Wylot jest jutro. Dziś o 10.00 zrobiono nam testy na COVID-19. Wystarczy dopiąć walizki i wylatujemy po zdrowe serducho. Stres na pewno jest. Stresujemy się podróżą, do operacji mamy jeszcze chwilkę czasu i emocję będą na pewno jeszcze większe. Boimy się o Franciszka, o lot. Leci pod nadzorem. Odwiedził nas pan Kajetan, który poleci z nami. Będzie opiekunem medycznym. To nas uspokoiło. Chcemy prosić o modlitwę, żeby operacja poszła pomyślnie, żebyśmy za nieco ponad miesiąc wrócili do domku. Wiemy, że o nim myślicie od samego początku zbiórki i zostaniecie do końca, będziecie czekać na dobre wiadomości. Będziemy się starać na bieżąco informować, co się u nas dzieje, u małego bohatera.

fot. archiwum rodziny 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę