Tugazeta

Fotoradar w Walichnowach?

Jest odpowiedź GITD
2018-01-23 10:01
Urząd Gminy z Sokolnik dopytywał w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego o możliwość instalacji stacjonarnego urządzenia rejestrującego. Fotoradar miałby pojawić się w okolicy skrzyżowania drogi krajowej 74 z drogą powiatową w Walichnowach. Co na to inspektorat?
 
Główny Inspektorat Transportu Drogowego nie dysponuje obecnie urządzeniami, które mogłyby zostać zainstalowane w nowych lokalizacjach, w ramach Systemu Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym - wyjaśnia Żaneta Chmielowska, zastępca dyrektora. - Przeprowadzona przez pracowników GITD analiza oraz stwierdzony stan bezpieczeństwa ruchu drogowego uzasadnia włączenie wystąpienia do wykazu wniosków, który jest prowadzony w GITD. 
 
Jak dodała Chmielowska, aktualnie w GITD trwają przygotowania dokumentacji dla nowego projektu, w ramach którego mogą pojawić się dodatkowe urządzenia rejestrujące. Czy fotoradar pojawi się w Walichnowach? Tego nie wiadomo.

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę