Tugazeta

Firmy angażują się na rzecz Mateusza Słowikowskiego

Kolejna akcja w naszym regionie
2022-01-28 14:04

Firmy z regionu rozpoczęły akcję na rzecz Mateusza Słowikowskiego z Kępna, który musi przejść operację serca w Stanach Zjednoczonych. Challenge zainicjowała firma „Lenart” a rękawicę podjął już „Mirjan”, nominując do dalszej zabawy „Benix”. Z takim wsparciem musi się udać!

Startujemy z niezwykle ważną akcją. Mateusz Słowikowski jest dzieckiem naszego pracownika. Za cel postawiliśmy sobie by uzbierać kwotę 800 tysięcy na operację jego serca w Bostonie. Choć to kolosalna suma, a czasu zostało niewiele - wierzymy, że razem nam się uda. Do pomocy przyłączył się również Bruce, który jest superbohaterem. Czasami nawet wierzy, że jest wszechmogący. Nasz osiłek ma ogromne serce i szalone pomysły. Wczoraj postanowił, że zarobi 800.000 zł, bo bardzo chce lecieć z Mateuszem do Bostonu. Słyszał, że w powiecie kępińskim jest dużo firm, dlatego spakował najpotrzebniejsze rzeczy do worka i ruszył na południe Wielkopolski.

A jak zatrudnić Bruce'a u siebie? My nominujemy kolejną firmę, która weźmie udział w wyzwaniu. Rzucimy do niej Bruce'a - wystarczy, że ten kto go złapie nagra o tym krótki filmik.Dodatkowo pokaże w formie zdjęć, w jaki sposób Bruce zarabia pieniądze na podróż i wrzuci fotki na swoje social media. Na końcu dokona wpłaty na konto fundacji się pomaga https://www.siepomaga.pl/mateusz-slowikowski i znajdzie kolejną firmę, która weźmie udział w wyzwaniu.

Firma „Lenart jednocześnie podpowiada: - A jeżeli nie zostaliście nominowani, a chcecie wziąć udział w wyzwaniu możecie się do nas zgłosić - jesteśmy do Waszej dyspozycji na naszych mediach społecznościowych, pod adresem mailowym marketing@dignet.eu oraz pod numerami telefonów: 603077374 lub 605538706!

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę