Tugazeta

Firma Pfleiderer odpowiada na otwarty list burmistrza

WIERUSZÓW
2022-07-05 15:06
Firma Pfleiderer odpowiada na otwarty list burmistrza

Informuję Szanownych Mieszkańców, że otrzymaliśmy odpowiedź na List Otwarty, skierowany do Zarządu Pfleiderer Sp. z o o. Jest to o tyle satysfakcjonujące, że daje on nadzieję na konkretne rozwiązania a nie li tylko, zakończy się wymianą pism. Otóż Właściciel Zakładu daje propozycję spotkania na terenie firmy z samorządowcami a także z przedstawicielami Mieszkańców. Rozumiem przez to, że wieruszowskie wspólnoty mieszkaniowe (spółdzielnie, osiedla) będą mogły oddelegować merytoryczne osoby do dyskusji. To bardzo ważne. O tym - doceniając wspomniany krok - będziemy Państwa w odpowiednim czasie informować.

Pozwolę się odnieść także do kwestii ubiegania się o zwrot podatku w ramach ulg dotyczących terenów uzbrojonych w infrastrukturę kolejową. Przyznaję, że tego typu działania są zgodne z prawem i nie ma co do tego wątpliwości. Znam jednak wiele przypadków z sąsiedniej gminy a także z kraju, że przedsiębiorstwa ze względu na swą uciążliwość czy też działanie na rzecz lokalnej społeczności, po prostu odstąpiły od tego typu roszczeń.

Z wyrazami szacunku

Rafał Przybył

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę