Finał WOŚP w Sokolnikach i Dzień Dawcy Szpiku

SOKOLNIKI
2023-01-22 11:04

31. Finał WOŚP już tak naprawdę za chwileczkę! Zapraszamy serdecznie do naszego sztabu w Sokolnikach, który tak jak co roku mieści się w domu kultury.

Wolontariusze od rana będą kwestować do puszek WOŚP na ulicach naszej gminy. A my zapraszamy do GOKSiT w Sokolnikach od godz. 16:00. Dużo dobrej muzyki, tańca, wspaniałych rzeczy ofiarowanych na licytację. Na amatorów historii będzie czekała grupa rekonstrukcyjna SHBON z Wielunia.

Odbędzie się również sprzedaż kosmetyków firmy FARMASI, opartych na wyciągach organicznych i zdrowotnych (5% od sprzedaży przekazana będzie na WOŚP) oraz będzie można skorzystać z zabiegu satynowego na dłonie (całość kwoty będzie przekazana na WOŚP).

Dodatkowo w tym dniu odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku dla wszystkich, którzy zechcieliby zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku.

Tak jak co roku nie wyjdziecie od nas głodni - bufet będzie obficie zaopatrzony, a dzieci na pewno zadowoli specjalnie przygotowany dla nich kącik.

Serdecznie zapraszamy!

Autor:
RED

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę