Ferie z GOK w Galewicach

To był świetny czas!
2022-02-25 20:44

Drugi tydzień Fajnych Ferii w Galewicach dobiegł końca! W zajęciach uczestniczyło 30 dzieci klas IV - VIII z terenu Gminy Galewice. Z serca dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas oraz rodzicom za zaufanie.

W ramach zajęć „Cyrkowy Zawrót Głowy" razem uczyliśmy się podstaw sztuki cyrkowej, a przede wszystkim żonglerstwa. Podczas „Akcji Improwizacji" pielęgnowaliśmy wyrażanie własnych emocji oraz akceptację dla emocji drugiego człowieka. Piekliliśmy razem gofry, jedliśmy pączki oraz własnoręcznie zrobiliśmy 300 pierogów.  Obcowaliśmy z  językiem angielskim na wesoło, jeździliśmy na łyżwach, projektowaliśmy własne koszulki i rzeźbiliśmy ptaki w drewnie. Uczestniczyliśmy w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzonym przez OSP Galewice oraz spotkaniach w ramach profilaktyki uzależnień. W czwartkowe filmowe wieczory leżeliśmy wygodnie przed ekranem, dzięki Firmie New Elegance – jeszcze raz dziękujemy z całego serca za podarowanie poduszek – jaśków.

Warsztaty zorganizowane zostały dzięki pomocy Gminy Galewice, której zawdzięczamy dofinansowanie do organizacji zajęć ze środków budżetu gminy pochodzących z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych oraz z opłat za udział w warsztatach.

Fot. Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę