Tugazeta

Ferie na sportowo w Wieruszowie

Wydarzenia na terenie GOSiT
2022-02-14 12:37

14 lutego wystartowały ferie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Turystyki w Wieruszowie. Na rozpoczęcie czasu wolnego od nauki przewidziano m.in. bal walentynkowy połączony z nauką jazdy na łyżwach. 

To wspólny projekt realizowany na terenach GOSiT, przy współpracy ośrodka z Wieruszowskim Klubem Sportowym "Prosna". - Lodowisko to główna atrakcja, na którą już dziś zapraszamy bardzo serdecznie - mówi dyrektor GOSiT Maciej Baciński. - Dzięki współpracy z klubem "Prosna" przygotowaliśmy wspólnie projekt, który jest realizowany już od 15 stycznia. Prawie 80 dzieci ma możliwość nauki jazdy na łyżwach. Dziś było też okolicznościowe ognisko i pieczona kiełbaska. 

- Dzieci muszą bawić się, muszą coś robić a nie siedzieć przed komputerami - dodaje Mariusz Bartodziejski, prezes WKS. - Staramy się jak najwięcej takich rzeczy organizować i po frekwencji widać, że idziemy w dobrym kierunku. 

W poniedziałek z młodzieżą przebywającą na terenie GOSiT spotkał się asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej Policji, który przekazał najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczeństwem. 

W ramach ferii z GOSiT przewidziano m.in. bezpłatne korzystanie z fitness, tenis stołowy, ABC sztuk walk, wyjazd na kulig i ognisko do Głazu, ognisko integracyjne oraz kontynuację projektu doskonalenia jazdy na łyżwach.  

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę