Tugazeta

Edyta Ścigała pokieruje GOK-iem

GALEWICE
2021-12-09 12:45

Wiadomo już oficjalnie, kto dalej pokieruje pracami Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach. Wójt Piotr Kołodziej powierzył to zadanie jednej z urzędniczek. 

- To pani Edyta Ścigała, która pracuje w Urzędzie Gminy w Galewicach - mówi wójt Piotr Kołodziej. - Pracuje w Referacie Organizacyjnym, zajmuje się promocją gminy. Jest już u nas znana, bo prowadziła m.in. Galę Edukacji i od pewnego czasu współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Myślę, że to będzie dobre zastępstwo za panią Irenę Janiaczyk i to pewnie nowe możliwości dla rozwoju Ośrodka Kultury. Z tego miejsca zachęcam mieszkańców, aby taką współpracę z panią Edytą podjąć i wspierać inicjatywy. Chcemy, aby GOK bardziej służył mieszkańcom, podejmował nowe inicjatywy kulturalne i wychodził na przeciw społecznym oczekiwaniom. 

Jedną z takich inicjatyw będzie w najbliższą niedzielę bożonarodzeniowy jarmark, który odbędzie się od 16.00 do 20.00 w parku przy zabytkowym dworku. - Przy okazji będziemy zbierali środki na rzecz potrzebującej dziewczynki z naszej okolicy - zapowiada wójt Kołodziej. To pierwszy taki jarmark. Widzę duże zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich, straży i oczywiście Pani Edyty, która jest głównym organizatorem z naszej strony. Będzie można spróbować domowych potraw, pojawi się słynny świąteczny grzaniec, zaplanowano część artystyczną. Zapraszamy do parku, ładnie oświetlonego iluminacjami. 

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę