Tugazeta

Dzień Seniora w Wójcinie

Kolejna edycja spotkania
2019-11-17 16:17

W niedzielne popołudnie w Wójcinie w gminie Łubnice odbyła się kolejna edycja Dnia Seniora. 

W Centrum Kultury Wsi licznie zgromadzili się świętujący, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Stowarzyszenia Gospodyń "Wójcin nad Prosną". Tradycyjnie rozpoczęto od krótkiego wprowadzenia, życzeń i podziękowań za tak liczną obecność. Życzenia seniorom przekazała prezes stowarzyszenia, Aldona Juszczak, proboszcz, ks. Józef Kaczmarek, starosta, Andrzej Szymanek oraz wójt, Michał Pazek. 

Organizatorzy do wspólnego celebrowania Dnia Seniora poprosili uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Były tańce, krótkie sceny, popisy gry na instrumentach oraz śpiew. W dalszej części spotkania zaproszono wszystkich na kawę i słodki poczęstunek, któremu towarzyszył występ Towarzystwa Aktywnych Kobiet z Sokolnik oraz koncert - niespodzianka. Seniorzy na koniec uczestniczyli w kolacji oraz we wspólnej biesiadzie. 

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę