Tugazeta

Dzień Otwarty w Szkole w Pieczyskach

ZAPROSZENIE
2022-01-24 13:22

Szkoła Podstawowa w Pieczyskach zaprasza zainteresowanych rodziców wraz z dzieciakami do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki w dniu 3 lutego 2022 roku od godz.17.00.

W tym dniu pozostajemy do Państwa dyspozycji na terenie naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia sal lekcyjnych, poznania wychowawców, zapoznania się z pomocami edukacyjnymi, ofertą dydaktyczną.

Szkoła Podstawowa w Pieczyskach oferuje wyremontowane, przytulne oraz dostosowane do wieku i potrzeb dziecka i ucznia sale lekcyjne. Zapewnia się komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwo przedszkolaków oraz uczniów. Opiekę nad dziećmi i uczniami sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Szkoła wraz z oddziałami przedszkolnymi oferuje bogatą ofertę dodatkowych zajęć dydaktycznych, która co roku jest modyfikowana w zależności od potrzeb dzieci i oczekiwań rodziców. W ofercie szkoły znajdują się zajęcia rozwijające uzdolnienia takie jak: koła artystyczne, teatralne, szachowe, językowe, sportowe jak również zajęcia wyrównujące braki edukacyjne: logopedyczne, rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne, rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, wyrównawcze. Do dyspozycji uczniów i rodziców pozostaje pedagog szkolny. Szkoła zapewnia opiekę świetlicową zgodnie z zainteresowaniem rodziców.

Przy szkole działają inne organizacje, które poszerzają bazę edukacyjną szkoły, min: Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, w ramach którego uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach plastycznych, językowych, teatralnych, sportowych, organizowane są wycieczki, wyjścia do kina oraz Szkółka Kolarska, gdzie można rozwijać swoje pasje kolarskie.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę