Tugazeta

Dzień Kobiet z pasją

Cykl motywacyjnych spotkań
2022-03-05 14:39

But, który pasuje na jedną stopę, uwiera inną. Nie ma jednego przepisu na wspaniałe życie, który odpowiada każdemu.

Dzień dobry Panie!

Zbliża się Dzień Kobiet, chcemy go uczcić spotkaniem z kobietami, które mają pasję, są sobą, inspirują i motywują.

10.03 (czwartek)

godz. 18:00

JOGA I MEDYTACJA dla pokoju z MistyfJoga czyli Martą Ciszewską, nauczycielką jogi.
"Celem zajęć jest odnalezienie spokoju i wyciszenie emocji. Asany pomogą nam otworzyć klatkę piersiową, biodra i rozluźnić ciało. Poprzez medytację prowadzoną spróbujemy uspokoić nasze myśli i ukoić serce, aby z nadzieją i większym spokojem odnaleźć się w trudnej sytuacji"

 

11.03  (piątek) 

Godz. 16:00
SPOTKANIE Z HISTORIĄ z Urszulą Szot. Pasjonatką lokalnej historii. Prowadzi stronę „Śladami wieruszowskich Żydów”, autorka wielu książek o Wieruszowie. Podczas wykładu opowie o trudnej historii Wieruszowa.
" Jest jeden temat w historii miasta, który rzadko jest podejmowany, do niedawna był nawet tematem tabu. To temat wieruszowskich Żydów. A historia Wieruszowa bez historii żyjących tu niegdyś Żydów - jest niepełna, zafałszowana. W różnych okresach stanowili przecież 30-40% społeczności miasta....nie byli anonimowi...."

Godz. 17:00

SPOTKANIE MOTYWACYJNE 

Istnieje wiele powodów dla których unikamy działania, boimy się porażki. O swojej drodze opowie, porozmawia z Wami Agnieszka Staszak
 Szczęśliwa żona i mama. Bizneswoman. Właścicielka trzech salonów fryzjerskich Atelier Staszak oraz dwóch barber shopów. Prezeska Fundacji „O Mały Włos” wspierającej kobiety i dzieci, które trwale straciły włosy. Sama od dwudziestu sześciu lat walczy z taką chorobą. Jej fundacja obdarowuje podopiecznych perukami. Laureatka wielu ogólnopolskich i lokalnych nagród „Lwica biznesu” i „Człowiek roku”. Od niedawna założycielka marki modowej „Sensitive”, która zainspirowała ją do stworzenia postaci Rity. Marzy o tym, by kobiety w Polsce akceptowały siebie, kochały się i wspierały wzajemnie. Jej debiutancka powieść została okrzyknięta najgorętszym debiutem ubiegłego lata ! Rozpaliła zmysły setek tysięcy Polaków.

Zapraszamy na spotkanie przy ciastku 11.03/ godz. 16:00/ 17:00
Na spotkania obowiązują zapisy. Chcemy wiedzieć ile was będzie!

Galeria

Komentarze

Komentarze publikuje się korzystając z narzędzia Facebooka.
Użytkownik publikuje treść komentarza na własną odpowiedzialność i jest to jego prywatna opinia. Aby zgłosić naruszenie należy kliknąć link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i obowiązujące zasady korzystania z platformy Facebook dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/policies
Właściciel i wydawca portalu tugazeta.pl nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy.
Aby dodać komentarz musisz w pierwszej kolejności być zalogowany na portalu facebook.com
Jesteś już zalogowany ? Odśwież stronę